Bedlno, dn. 21.03.2018r.

 

Szanowni Przedsiębiorcy !

 

                        Pragnę Państwa zaprosić do udziału w organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. spotkaniach informacyjnych dla przedsiębiorców pn. „Popołudnie z biznesem - fundusze na rozwój Twojej firmy", które odbędą się na terenie Województwa Łódzkiego w terminie 16 marca - 27 kwietnia 2018 r. w każdym z powiatów. 

Spotkania kierowane są do przedsiębiorców z naszego regionu. Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników. Uczestnicy spotkań będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów. Udział w wydarzeniach jest również okazją do integracji środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W spotkaniach wezmą udział przedstawiciele Zarządu Województwa Łódzkiego.


                        Spotkania uświetni wystąpienie gościa specjalnego: p. Artura Partyki: dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów i mówcy motywacyjnego.


Zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniach, które są bezpłatne, po dokonaniu wcześniejszej rejestracji elektronicznej na adres rejestracja@larr.lodz.pl. W tytule należy wpisać datę spotkania.

Szczegółowe informacje o cyklu spotkań wraz z rejestracją, dostępne są na stronie www.lodzkie.pl/spotkania-biznes oraz na Facebooku Promuje Lodzkie .

 

WÓJT GMINY BEDLNO

 

mgr inż. KRZYSZTOF KOŁACH

 

 

Załączniki:

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Wiesław Głuszcz
  • Data udostępnienia w BIP: 2018-03-23 14:46:38
  • Informacja zaktualizowana przez: Wiesław Głuszcz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2018-03-23 14:46:38
  • Liczba odsłon: 874
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 3347263]

przewiń do góry