Uprzejmie informujemy, iż Polska Izba Firm Szkoleniowych wraz z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. organizują bezpłatną konferencję dla przedsiębiorców branży szkoleniowej. Spotkanie pt. „Łódzkie Usługi Rozwojowe 2017” poświęcone będzie przedstawieniu bieżącej sytuacji na rynku usług rozwojowych, trendom w branży na najbliższe lata oraz zasadom dystrybucji środków z funduszy unijnych w ramach PSF.

Termin spotkania: 28 czerwca (środa) - od godziny 10.00

Miejsce spotkania: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, ul.  Narutowicza 34, Łódź

Więcej informacji o spotkaniu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie (link)

Podczas tego spotkania odbywać się będzie również Mobilny Punkt Rejestracji, w którym pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zarejestrują chętnego przedstawiciela firmy szkoleniowej w Bazie Usług Rozwojowych. Pomogą nie tylko w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego tzw. Karty Podmiotu, ale dokonają również na miejscu weryfikacji danych przedstawianych przez firmę szkoleniową, co da możliwość uzyskania wpisu do BUR „od ręki”.

Instytucje zainteresowane wpisaniem do bazy podczas spotkania 28 czerwca br. w Łodzi prosimy, o uprzednie zgłoszenie się (niezależnie od zgłoszenia na samo spotkanie) na adres:.

mobilny_uslugirozwojowe@parp.gov.pl najpóźniej do 23.06.2017 r. Liczba miejsc ograniczona.

Jakie korzyści płyną dla Państwa z rejestracji w Bazie?

Baza Usług Rozwojowych jako internetowa wyszukiwarka zawierająca oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych, doradztwa, e-learningu oraz innych działań, dzięki którym przedsiębiorstwa i osoby prywatne rozwijają swoje kompetencje, zapewnia:

-                uczestnictwo w grupie najlepszych firm z branży – co wpłynie na wyższą konkurencyjność Państwa firmy,

-                  skorzystanie z możliwości profesjonalnej, efektywnej promocji i możliwość zwiększenia potencjalnej grupy klientów, co przełoży się na zwiększenie wpływów,

-                akredytację potwierdzoną przez prestiżową instytucję rządową, jaką jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

-              ułatwiony dostęp do oferty usług świadczonych przez Państwa firmę,

-                możliwość weryfikacji oczekiwań Państwa klientów, co pozwala na przygotowanie oferty usług zgodnie z ich oczekiwaniami,

-                  świadczenie usług z możliwością dofinansowania z funduszy europejskich, we wszystkich regionach Polski, w których działają PSF z rozstrzygniętymi konkursami na Operatora.

Już w czterech województwach -€“ dolnośląskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz wielkopolskim mali i średni przedsiębiorcy szkolą swoich pracowników z dofinansowaniem unijnym.

 

 

Zapraszamy i pozdrawiamy!

 

 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego

Wydział Rozwoju Kadr w Regionie

 

Ul. Traugutta 21/23, 90-113 Łódź

Tel. 42  663 30 80 / fax 42  663 30 82

kadrywregionie@lodzkie.pl

 

1a

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Wiesław Głuszcz
  • Data udostępnienia w BIP: 2017-06-26 12:13:53
  • Informacja zaktualizowana przez: Wiesław Głuszcz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2017-06-26 12:13:53
  • Liczba odsłon: 685
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2683574]

przewiń do góry