Pytania i odpowiedzi dot. Przetargu nieograniczonego na „Świadczenie usług telekomunikacyjnych w sieci telefonii stacjonarnej wraz z dzierżawą cyfrowej centrali telefonicznej dla potrzeb Urzędu Gminy Bedlno.”

Pytanie 1   dotyczy wyjaśnienia do załącznika Nr2 do SIWZ ,tabela 1, pozycja 3 Zamawiający w formularzu oferty- połączenia do krajowych sieci komórkowych wymaga od Wykonawców podania jednej wartości cenowej za takie połączenia, jednakże w związku z brakiem podpisania przez sieć Play operatora P4 sp.z o.o umów międzyoperatorskich kwota połączenia na numery telefonów tego operatora jest inna aniżeli do pozostałych operatorów sieci komórkowych

Odpowiedź: w załączniku Nr 2 do SIWZ ,tabela nr.1,pozycja 3 otrzymuje brzmienie:

3 Połączenia do krajowych sieci komórkowych:

-   PLAY -szacunkowy czas połączenia -20.180 minut,

-   pozostali operatorzy komórkowi – szacunkowy czas połączenia   -   80.720 minut.

Pytanie 2 dotyczy wyjaśnienia do załącznika Nr 2 SIWZ, tabela nr 1, pozycja 6 Zamawiający w formularzu ofertowym połączenia pozostałe wymaga od Wykonawców podania jednej wartości cenowej za takie połączenia. Jednakże Wykonawca nie podał jakiego rodzaju mają to być połączenia,gdzie wykonywane,jaka grupa połączeń. Usługi pozostałe jest tak szerokim określeniem,że   podanie jednej stawki za połączenie jest nieracjonalnie ekonomicznie.

Odpowiedź: w załączniku Nr2 do SIWZ,tabela nr1,pozycja 6 zmienia się zapisy : połączenia pozostałe   na zapis: pozostałe połączenia w ramach usług:

-   informacja

- zamawianie rozmów 9050

numery alarmowe

Pytanie 3 dotyczy wyjaśnienia załącznika Nr 2 do SIWZ ,tabela nr 1   podwójnego naliczania miesięcznej opłaty za ruch

Odpowiedź: w załączniku Nr 2 do SIWZ ,Tabela nr 1 , kolumna F pomyłkowo wpisano 36 miesięcy

Pytanie 4 dotyczy wyjaśnienia zakazu naliczania opłaty za inicjację połączenia załącznik Nr 1, pkt2, ppkt 2.13 odnośnik 2 SIWZ/ dotyczy wszystkich rodzajów połączeń wymienionych w tabeli nr   1 formularza ofertowego czy   tylko podstawowego rodzaju połączeń:lokalnych,międzystrefowych,międzynarodowych i do sieci komórkowej.

Odpowiedź: w załączniku nr 1 ,pkt 2ppkt 2.13   otrzymuje brzmienie : Wykonawca nie będzie naliczał    opłat za inicjację   połączeń w zakresie połączeń: lokalnych, międzystrefowych,międzynarodowych i do sieci komórkowej.

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Wiesław Głuszcz
  • Data udostępnienia w BIP: 2009-04-15 18:51:29
  • Informacja zaktualizowana przez: Wiesław Głuszcz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2009-04-17 10:44:55
  • Liczba odsłon: 214
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1559603]

przewiń do góry