UCHWAŁA NR 4

  Gminnej Komisji Wyborczej

w Bedlnie z dnia   19 października   2006r.  

w sprawie powołania   obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Rady Gminy Bedlno zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 roku.

 

                   Na podstawie art. 18 ust. 1, 2     i 2 a   ustawy z dnia 16 lipca 1998r. Ordynacja    wyborcza do rad   gmin , rad powiatów   i   sejmików województw (Dz.U   Dz 2003r. Nr 159, poz. 1547 z póź. zm.)

                  Gminna   Komisja Wyborcza w Bedlnie    powołuje następujące   składy obwodowych komisji wyborczych:

                                                        § 1.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Bedlnie

1.      Tomczak   Wioleta

2.      Zaręba Magdalena

3.      Sołtyszewski Tomasz

4.      Jakubowska Maria

5.      Szymańska Lidia

6.      Felczak Robert

7.      Tarnowska Magdalena

8.      Lewandowska   Aleksandra

9.      Stanisławska Anita

 

Obwodowa Komisja Wyborcza   Nr 2 w Pleckiej Dąbrowie :

1.      Baranowski Sławomir Józef 

2.      Ciesielska Danuta

3.      Jaros Jerzy

4.      Wachowicz Aneta

5.      Karwacka Jadwiga

6.      Martofel Andrzej

7.      Lewandowska Izabela

8.      Matusiak Izabela

9.      Piestrzeniewicz Anna

 

Obwodowa Komisja Wyborcza   Nr 3   w Szewcach Nadolnych:

1.      Baranowski   Adam Bogdan

2.      Katarzyńska   Aneta

3.      Gajewska Jadwiga

4.      Wenerska Monika

5.      Chlebna Marianna

6.      Felczak Czesław

7.      Golis Katarzyna

8.      Szeląg   Anna Halina

9.      Pawlak Jadwiga

 

  Obwodowa Komisja Wyborcza   Nr 4 w Żeronicach

1.      Krysztofiak     Marzena

2.      Pietrzak Łukasz

3.      Kubaczyk Zdzisław

4.      Kochanek Zbigniew

5.      Kubica Teresa

6.      Ptaszyńska Urszula

7.      Matysek Katarzyna

8.      Jaros   Zbigniew

9.      Stelmaszczyk   Dorota

 

Obwodowa Komisja Wyborcza   Nr 5 w Pniewie

1.      Baranowski Krzysztof Adam

2.      Ambroziak Lucyna

3.      Gawrońska Magdalena

4.      Kubiak Grzegorz

5.      Szurabik Michał

6.      Kowalczyk Ilona

7.      Stępniak Helena

8.      Baran Barbara

 

Obwodowa Komisja Wyborcza   Nr 6 w DPS Pniewo

1.      Jaroszewska Agnieszka

2.      Kaba Maria

3.      Witeczek Anetta

4.        Robaszewska Monika

5.      Tufalski Zygmunt

6.      Witczak Romana Anna

7.      Ciężarek Aneta

 

Obwodowa Komisja Wyborcza   Nr 7 w DPS Wojszyce

 

1.      Baczyńska Halina

2.      Kupis Katarzyna

3.      Czekaj Jolanta

4.      Felczak Wioletta

5.      Szymański Paweł

6.      Organiściak Dorota Maria

7.      Florczak Anna

§ 2.

Podaje się do publicznej wiadomości   poprzez wywieszenie w Urzędzie Gminy Bedlno, w siedzibie danej obwodowej komisji wyborczej oraz poprzez zamieszczenie w   BIP.

 

§ 3.

Uchwala wchodzi w życie   z dniem podjęcia.

   Przewodniczący

Gminnej Komisji Wyborczej

 /-/    Alina Kowalczyk

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Jankowska Dorota
  • Data udostępnienia w BIP: 2006-10-27 09:12:34
  • Informacja zaktualizowana przez: Jankowska Dorota
  • Data ostatniej aktualizacji: 2006-10-27 09:12:34
  • Liczba odsłon: 278
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1559603]

przewiń do góry