Komisarz Wyborczy w Łodzi II

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Bedlno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Gminny Ośrodek Kultury w Bedlnie, Bedlno 28A, 99-311 Bedlno:

1.

Anna Rzeźnicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Ruszki - Przewodniczący

2.

Piotr Andrzej Karczmarek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Leźnica Mała - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marek Drabik, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Tomczyce - Członek

4.

Renata Anna Golis, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Bedlno - Członek

5.

Dawid Krakowiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Bedlno-Kamieniec - Członek

6.

Artur Pawłowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Żychlin - Członek

7.

Katarzyna Magdalena Sadowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Żychlin - Członek

8.

Piotr Marek Szczapa, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ KRZYSZTOFA BOSAKA, zam. Żychlin - Członek

9.

Piotr Krzysztof Twardowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA (uzupełnienie składu), zam. Kutno - Członek

 

 

gm. Bedlno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie, Plecka Dąbrowa 6, 99-311 Bedlno:

1.

Jolanta Anna Oszczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Wojszyce - Przewodniczący

2.

Jagoda Adamiak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Zakrzew - Zastępca Przewodniczącego

3.

Monika Anna Dzięgielewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Plecka Dąbrowa - Członek

4.

Natalia Gabryelska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA (uzupełnienie składu), zam. Leszcze - Członek

5.

Henryk Jerzy Gabryelski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Leszcze - Członek

6.

Marek Michał Gabryelski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA (uzupełnienie składu), zam. Leszcze - Członek

7.

Krzysztof Władysław Gawryszczak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Orłów-Parcel - Członek

8.

Aneta Alina Pietrzak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ STANISŁAWA ŻÓŁTKA, zam. Józefów - Członek

9.

Barbara Tarkowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Plecka Dąbrowa - Członek

 

 

gm. Bedlno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Szewcach Nadolnych, Szewce Nadolne 14, 99-311 Bedlno:

1.

Janusz Józef Kluska, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Łęczyca - Przewodniczący

2.

Marzena Jakubowska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kręcieszki - Zastępca Przewodniczącego

3.

Andrzej Jan Katarzyński, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Mirosławice - Członek

4.

Kacper Cezary Oszczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Wojszyce - Członek

5.

Jolanta Rosół, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kutno - Członek

6.

Krystyna Świątczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Groszki - Członek

7.

Jolanta Teresa Wodzyńska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Wojszyce - Członek

 

 

gm. Bedlno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Żeronicach, Żeronice 37A, 99-311 Bedlno:

1.

Krzysztof Stanisław Kardynalski, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Bedlno - Przewodniczący

2.

Magdalena Sandra Oszczyk, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Wojszyce - Zastępca Przewodniczącego

3.

Wioletta Gawryszczak, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Orłów-Parcel - Członek

4.

Zbigniew Sylwester Jagniątkowski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kazimierek - Członek

5.

Malwina Kasztelan, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Szewce-Walentyna - Członek

6.

Mateusz Kubiak, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Żychlin - Członek

7.

Żaneta Ewa Lewicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Plecka Dąbrowa - Członek

8.

Agnieszka Weronika Rosińska, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Stradzew-Górki - Członek

9.

Karolina Wegner, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Wojszyce - Członek

 

 

gm. Bedlno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Pniewie, Pniewo Małe 21A, 99-311 Bedlno:

1.

Anna Agata Michalska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA (uzupełnienie składu), zam. Dobrzelin - Przewodniczący

2.

Maria Jolanta Żukowicz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Żychlin - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Elżbieta Kacprzak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Bedlno-Żbiwiec - Członek

4.

Jan Kowalczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MARKA JAKUBIAKA, zam. Pniewo - Członek

5.

Agata Przytulska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Zduńska Dąbrowa - Członek

6.

Stanisław Rojewski, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO, zam. Karolew - Członek

7.

Katarzyna Siemko, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Kutno - Członek

 

 

gm. Bedlno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Dom Pomocy Społecznej w Pniewie, Pniewo 91, 99-311 Bedlno:

1.

Magdalena Dąbrowska, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Stradzew - Przewodniczący

2.

Grzegorz Karczewski, zgłoszony przez kierownika jednostki, zam. Oporów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Monika Mirosława Miler, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Oporów - Członek

4.

Wioletta Szymaniak, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Żychlin - Członek

5.

Jadwiga Małgorzata Szymańska, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Garbów - Członek

 

 

gm. Bedlno

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Dom Pomocy Społecznej w Wojszycach, Wojszyce 47, 99-311 Bedlno:

1.

Wiesław Jerzy Kubicki, zgłoszony przez kierownika jednostki, zam. Janów - Przewodniczący

2.

Sylwia Ewa Głuszcz, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Żychlin - Zastępca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Magdalena Antczak, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Kutno - Członek

4.

Małgorzata Zuzanna Michalak, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Bedlno - Członek

5.

Romana Anna Witczak, zgłoszona przez kierownika jednostki, zam. Bedlno - Członek

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP:
  • Data udostępnienia w BIP: 2020-06-19 14:19:53
  • Informacja zaktualizowana przez: Wiesław Głuszcz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-06-19 14:21:28
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1559603]

przewiń do góry